0% VAT dla szkół – poleasingowy sprzęt dla placówek oświaty

0% VAT dla szkół – poleasingowy sprzęt dla placówek oświaty

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania 0% VAT dla szkół – poleasingowy sprzęt dla placówek oświaty została wyłączona

W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy sprzęt, który może sprawdzić się w szkołach podstawowych czy wyższych i być cennym narzędziem pracy dla uczniów. W sklepie Servecom oferujemy sprzęt komputerowy nowy i używany poleasingowy dla szkół i innych placówek oświatowych. Dodamy, że istnieje możliwość skorzystania z zerowej stawki VAT.
 

Zastanawiasz się, kto może kupować sprzęt objęty stawką VAT 0%?

 
Zgodnie z ustawą o VAT, dostawa sprzętu komputerowego na rzecz placówek oświatowych opodatkowana jest stawką 0%, przy czym za placówkę oświatową uważane są:
– szkoły i przedszkola publiczne i niepubliczne;
– szkoły wyższe;
– placówki opiekuńczo-wychowawcze;
– organizacje humanitarne, charytatywne lub edukacyjne w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym.
Przyjrzyjmy się dwóm naszym propozycją sprzętu:
 

Komputer Lenovo ThinkCentre M81

 

Wydajny procesor Intel Core i-5 czyni z tego sprzętu idealne rozwiązanie do szkół, gdzie nie jest wymagana mobilność sprzętu. Łatwa możliwość rozbudowy do tego, czego dokładnie potrzebujemy stanowi dodatkowy atut. Komputer Lenovo ThinkCentre M81 możecie sprawdzić w naszej ofercie. Podsumowując, na ten moment, za niecałe 900 PLN można nabyć taki komputer rozbudowany do 8 GB pamięci RAM, Windowsem 10 i szybkim dyskiem SSD 120 GB. Taki zestaw zapewni z pewnością wydajne narzędzie do pracy dla uczniów i studentów. Sprawdź także naszą ofertę na monitoring i kamery.
 

Lenovo ThinkPad T430s

 
ThinkPad cechuje ponadprzeciętna wydajność i odporność, gwarantowana wieloletnią, bezproblemową pracą w każdych warunkach. Obudowa jest wykonana z wysokiej klasy komponentów. Wewnętrzna magnezowa rama Roll Cage uniemożliwia odkształcenia i Komputery Lenovo - sprawdź ofertę na elektronikę w Servecom Częstochowamikropęknięcia płyty głównej podczas przenoszenia jedna ręką. Klawiatura odporna na zalania została wielokrotnie nagrodzona. Active Protection System – system mogący, dzięki wbudowanemu akcelerometrowi, wykryć moment spadania lub wstrząsy, aby z wyprzedzeniem zablokować głowice dysku twardego, zmniejszając ryzyko uszkodzenia. Lampka ThinkLed zamontowana w górnej części ramki matrycy idealnie podświetla klawiaturę w miejscach o ograniczonym oświetleniu. Także, jeśli poza wydajnym sprzętem, potrzebujesz także mobilności, by korzystać z komputera np. na boisku szkolnym,
 
Lenovo Thinkpad, który można znaleźć w naszej ofercie, sprawdzi się znakomicie.
Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą „0% VAT dla szkół”.
Chętnie pomożemy w doborze sprzętu, przygotujemy indywidualną ofertę po rozpoznaniu zapotrzebowania, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy do obejrzenia filmu gdzie poruszamy temat akcji „0% VAT dla szkół” na naszym kanale YouTube.
 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.