Monitor Eizo w Servecom

Monitor Eizo w Servecom

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

 

Monitor to podstawowy element zestawu komputerowego. To właśnie od niego zależy, czy wykonywana przez Ciebie praca, będzie komfortowa. Jeśli Twoje obowiązki polegają na wielogodzinnym siedzeniu przed komputerem zadbaj o swój wzrok! Nieodpowiednio dobrany oraz złej jakości ekran, może narażać Cię na wady wzroku i zmęczenie oczu, co skutkuje zmniejszoną efektywnością wykonywanych obowiązków. Jeżeli zależy Ci na wydajnej pracy w komfortowych warunkach — w naszym sklepie znajdziesz idealny monitor. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak dobrać ten najlepszy dla Ciebie.

 

Zależy Ci na monitorze o wysokiej jakości? W naszym sklepie możesz skorzystać z szerokiej oferty, która z pewnością spełni Twoje wymagania. W dzisiejszym artykule polecimy Ci wysokiej jakości monitor poleasingowy firmy EizoSprawdź również, na co zwrócić uwagę przy wyborze monitora!

 

Biznesowa propozycja od Eizo w Servecom

 

W ofercie Servecom znajdziesz biznesowy monitor poleasingowy Eizo, który jest świetną propozycją zarówno do biura, jak i do codziennego użytkowania w domu. Monitor FlexScan EV2416W produkowany przez japońską firmę, charakteryzuje się wąskimi ramkami, które gwarantują atrakcyjny oraz biznesowy wygląd. Dzięki nowoczesnej konstrukcji produkt zajmuje mniej miejsca na biurku niż tradycyjny monitor o podobnych wymiarach. Wygląd to nie wszystko — Eizo podczas promocji swoich produktów, zapewnia użytkownikom wzrost produktywności oraz ograniczenie kosztów, a to wszystko dzięki wysokiej ergonomii urządzenia oraz funkcjom, które redukują zużycie energii elektrycznej.

 

Niewątpliwym atutem propozycji od japońskiej firmy jest regulowana stopka. Monitor posiada stopkę, która umożliwia łatwe ustawienie odpowiedniego kąta, wysokości położenia ekranu, a także odwrócenie go w dowolną stronę. Jeżeli nie lubisz monotonnej pracy, a długie materiały wolisz pisać w trybie portretowym — z tym monitorem jest to możliwe!

 

Monitor dla Twoich oczu!

 

Podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze warto zadbać o oczy! Specjalne okulary odbijające światło niebieskie, czy krople mogą okazać się niewystarczające, jeżeli Twój monitor posiada nieodpowiedni lub przestarzały ekran. Elektronika od firmy Eizo zapewnia Ci ochronę oczu oraz satysfakcję z użytkowania.

 

Przyczyną migotania ekranu jest wykorzystywana w konwencjonalnych monitorach metoda regulacji jasności podświetlenia LED. Migotanie obrazu przyczynia się do szybkiego zmęczenia oczu oraz niekomfortowego użytkowania. Japońska marka zastosowała w swoim produkcie hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności podświetlenia nie będzie powodowało widocznego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru — takie zabiegi wpłyną na komfort oraz wydajność Twojej pracy.

 

Model FlexScan EV2416W, który możesz kupić w naszym sklepie internetowym, posiada matrycę o kątach widzenia aż 170° w poziomie i 160° w pionie. Monitor szerokokątny idealnie sprawdzi się przy pracach nad projektami biurowymi. Ciekawą funkcją, którą wprowadziła firma, jest „UpView”, minimalizuje ona utratę kolorów — pojawia się ona zazwyczaj w sytuacji, gdy ekran umieszczony jest ponad linią Twojego wzroku.

 

Eizo zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o ochronę wzroku użytkowników oraz rozumie utrudnienia wynikające z przemęczenia wzroku. Aby temu zapobiec, firma zastosowała czujnik Auto EcoView, który wykrywa zmiany oświetlenia w otoczeniu, a następnie dopasowuje jasność ekranu do warunków świetlnych pomieszczenia. Zastosowany czujnik to nie tylko ulga dla oczu, ale również dla portfela — Auto EcoView pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej o blisko 40% w porównaniu do monitora o maksymalnej jasności ekranu.

 

Warto wymienić technologie zastosowane w celu ochrony wzroku użytkownika:

 

    • Podświetlenie LED — umożliwia zmniejszenie jasności ekranu nawet do 1% (około 3 cd/m2) maksymalnej wartości — funkcja ta ułatwi Ci pracę w słabo oświetlonym środowisku pracy;

 

    • Pięć predefiniowanych trybów pracy — pięć trybów pozwoli Ci na optymalne wyświetlanie obrazów w każdej aplikacji;

 

    • Tryb paper — symuluje wygląd zadrukowanego papieru, co wpływa na mniejsze zmęczenie oczu podczas czytania długich dokumentów;

 

  • Filtr EyeCare — umożliwi Ci nałożenie jednego z wielu wzorów, które symulują różne rodzaje papieru.

 

Oszczędź kupując Eizo w Servecom

 

Wybierając monitor japońskiej firmy możesz wpłynąć na realne oszczędności w swojej firmie, czy gospodarstwie domowym. Monitor FlexScan EV2416W posiada nową funkcję — EcoView Optimizer 2, która oszczędza nawet do 30% energii poprzez redukcję jasności podświetlenia. Dodatkowo czujnik obecności EcoView Sense 2 wykrywa, kiedy odchodzisz od biurka, a następnie automatycznie przełącza się w tryb oszczędzania energii. Nowoczesne technologie zastosowane w monitorze wpłyną na niższe rachunki za prąd!

 

Zaoszczędzić możesz również wybierając ofertę Servecom! W naszym sklepie znajdziesz przedstawiany dzisiaj model monitora. Jeżeli jednak chcesz zapytać fachowców, jaki monitor będzie dla Ciebie najlepszy — skontaktuj się z Servecom! W ofercie naszego sklepu znajdziesz nowe i poleasingowe monitory.

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze sprzętu elektronicznego — zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem! Śledź nasz kanał na YouTube i bądź na bieżąco z naszymi relacjami!

 

Dodaj komentarz