Automatyka domowa – urządzenia Fibaro

Automatyka domowa – urządzenia Fibaro

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

 

Jak usprawnić życie? Wybierz inteligenty dom!

 

Inteligentny dom to coś, czego w obecnych czasach pragnienie każdy człowiek. Mamy na głowie coraz więcej obowiązków, żyjemy coraz szybciej  i nie chcemy przejmować się prozaicznymi sprawami jak to, czy wyłączyliśmy światło w domu, czy domknęliśmy okna. Z pomocom dla zabieganych i zapominalskich przychodzi technologia. Coraz inteligentniejsze rozwiązania pozwalają nam zapomnieć o drobnych problemach życia codziennego.
 

Automatyka do domu? Jakiego producenta wybrać?

 

Jeżeli nie chcesz martwić się o swój dobytek czy nawet życie i zdrowie bliskich, wybierz rozwiązania, które oferuje firma Fibaro. Fibaro jest producentem urządzeń automatyki domowej, którą sprzedaje na 6 kontynentach i posiada 10 000 oficjalnych dystrybutorów, reselerów i instalatorów. Kupując produkty Fibaro masz pewność, że Twój dom jest pod właściwą opieką.

 

Jednym z podstawowych założeń marki jest wzbogacanie życia ludzi poprzez tworzenie komfortowej, przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni domowej. Przyglądając się wszystkim urządzeniom Fibaro mamy wrażenie, że mają one za zadanie stworzyć idealną rzeczywistość, którą możemy sterować z każdego miejsca na Ziemi.

 

Czy inteligenty dom jest bezpieczny?

 

Wielu przeciwników automatyki domowej próbuje przekonać nas, że zdalne sterowanie domem, nie jest bezpieczne. Jednym z podstawowych argumentów, którym się kierują, jest możliwość przejęcia kontroli nad domem przez potencjalnego włamywacza. Czy obawy przed tą fatalną wizją są uzasadnione w stosunku do produktów Fibaro?Urządzenia Fibaro do inteligentnego domu - Servecom
 
Marka Fibaro prezentuje rozwiązanie, dzięki któremu możemy być spokojni o bezpieczeństwo inteligentnego domu. Fibaro KeyFob – to urządzenie, które zapewnia bezpieczeństwo w domu i chroni Cię przed atakami przestępców.

Dlaczego warto wybrać Fibaro KeyFob:

 

  • KeyFob posiada w pełni konfigurowalną, automatyczną blokadę PIN – zabezpieczy Twój dom przed niepowołanym użytkownikiem lub przypadkowym kliknięciem.
  • Steruj oświetleniem, włączaj muzykę, zarządzaj temperaturą, zamykaj rolety i bramy oraz otwieraj drzwi.
  • W domu, studiu lub biurze, KeyFob szybko stanie się Twoim najważniejszym asystentem, zawsze gotowym do działania.

 

Inteligentny dom zagwarantuje Ci należny relaks!

 

Inteligenty dom już sam w sobie brzmi jak coś relaksującego i faktem jest to, że Fibaro, zagwarantuje Ci odprężenie po całym dniu wrażeń. Fibaro kontroler oświetlenia RGBW – to urządzenie, dzięki któremu masz możliwość sterowania światłem i wyboru odpowiedniej jego barwy dopasowanej do Twojego nastroju lub pogody na zewnątrz.
 
Controller pozwala zarządzać i monitorować zużycie energii podłączonych do niego taśm LED. To wszechstronne urządzenie zapewni ci nie tylko należyty relaks w blasku odpowiedniego oświetlenia, ale także bezpieczeństwo – poinformuje Cię o nadchodzącym zagrożeniu.
 
Zalety Fibaro RGBW Controller:

 

  • Podłączając RGBW Controller do systemu Fibaro, możesz zsynchronizować go z systemem alarmowym. Dzięki temu w momencie zagrożenia, np. włamania – zostaniesz o tym powiadomiony poprzez zmianę iluminacji.
  • Dzięki Controllerowi zawsze będziesz wiedział, ile energii zużywa Twój dom. Dzięki tej informacji można sterować światłem w taki sposób, aby zminimalizować wydatki na energię.
  • Dzięki urządzeniu Fibaro zawsze dopasujesz światło w pomieszczeniu do odpowiedniej sytuacji. Bez problemu dostosujesz kolor oświetlenia, np. do oglądanego filmu, czy do pokoju dziecięcego w trakcie zabawy.

 

Inteligentne urządzenie dla Twoich smart gadżetów

 

Czy Twój smartfon lub tablet jest bezpieczny podczas ładowania? Niewiele osób doświadczyło zwarcia podczas ładowania telefonu, jednakże w dobie coraz większej ilości zamienników oryginalnych ładowarek, problem ten jest coraz bardziej powszechny. Z pomocą dla twojego smartfona przychodzi urządzenie Fibaro – Fibaro Wall Plug.
Steruj urządzeniami Fibaro ze swojego smartfona - Servecom Częstochowa
 
Wall Plug to sprzęt, który automatycznie wyłączy uszkodzone urządzenie i uchroni je przed zwarciem. Centrala wyśle informację o zepsutym sprzęcie na Twój telefon, więc będziesz mógł zadzwonić po serwis techniczny jeszcze przed powrotem do domu. Fibaro Wall Plug to najmniejsze i najładniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku. Jego nowoczesny design idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
 
Największe zalety Fibaro Wall Plug:

 

  • Fibaro Wall Plug zaopatrzony jest w funkcję pomiaru poboru prądu. Możesz namierzyć najbardziej energochłonne sprzęty, a także sprawdzić zużycie energii w poszczególnych pomieszczeniach w wybranym czasie.
  • Funkcja pomiaru mocy z możliwością automatycznego odłączenia sprzętu, którego nie używasz,  pozwoli Ci realnie wygenerować oszczędności.
  • Wall Plug zadba także o bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu specjalnej osłony, konstrukcja urządzenia wyklucza przypadkowy kontakt z elektrycznością. Największą zaletą urządzenia jest to, że posiada zabezpieczenie przeciwobciążeniowe.

 

Zaprezentowaliśmy jedynie trzy urządzenia firmy Fibaro. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat sprzętów do inteligentnego domu – sprawdź ofertę naszego sklepu. Servecom.pl jest oficjalnym dystrybutorem Fiabaro – zapewnimy Ci odpowiednie dobranie towaru do Twoich potrzeb, a także zagwarantujemy opiekę posprzedażową! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny zestaw, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne urządzenia, aby Twój dom zaczął być smart!

 

 

Dodaj komentarz