Duża moc w małej obudowie – test Lenovo ThinkCentre M93p TINY

Duża moc w małej obudowie – test Lenovo ThinkCentre M93p TINY

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Duża moc w małej obudowie – test Lenovo ThinkCentre M93p TINY została wyłączona

Poleasingowy komputer Lenovo

Prezentujemy poleasingowy komputer Lenovo ThinkCentre M93p TINY – w tym przypadku rozmiar nie ma znaczenia, a wręcz stanowi atut urządzenia. W małej, poręcznej obudowie kryje się potężne wnętrze, które śmiało może konkurować z wieloma pełnowymiarowymi desktopami. Dzięki szerokim możliwościom montażu, w tym także na chwycie VESA, komputer biznesowy Lenovo Tiny zmieści się praktycznie wszędzie, zapewniając niezawodną wydajność skrojoną na miarę potrzeb każdej firmy. Sprawdź także naszą ofertę na laptopy poleasingowe

 

Laptop klasy biznes to nie jedyne rozwiązanie do biura

Testowany przez nas używany komputer Lenovo ThinkCentre M93p TINY stanowi wydajny procesor Intel Core i-5 czwartej generacji. Dodatkowo komputer wyposażony jest w technologię Intel vPro z obsługą Active Management Technology do wersji 9.0, co oznacza, że Lenovo ThinkCentre jeszcze bardziej wydajnie zarządza zadaniami procesora. Ciekawostką jest także zastosowany w komputerze inteligentny system chłodzenia służący do zarządzania temperaturą urządzenia, zapewniające lepszą wydajność termiczną i akustyczną, co w rezultacie przyczynia się do wydłużenia żywotności komputera. W zależności od tego czego potrzebujesz, możesz wybrać jeden z dwóch trybów optymalizacji: pod kątem temperatury lub hałasu.

 

Sprzet poleasingowy z wielkimi możliwościami

Większą wydajność pracy można otrzymać także dzięki obsłudze wielu wyświetlaczy. Podpięcie kilku monitorów zwiększy produktywność poprzez powiększony obszar roboczy i zwiększy wygodę korzystania z urządzenia. Lenovo ThinkCentre M93p TINY posiada także interfejs USB 3.0, który umożliwia nawet na 10-krotnie szybsze przesyłanie danych. Interesującym rozwiązaniem jest także możliwość dokupienia specjalnej stacji dokującej, która poszerzy możliwości komputera o nagrywarkę DVD i złącza USB.

 

Zobacz test przeprowadzony przez nasz sklep komputerowy

Podsumowując komputer poleasingowy Lenovo ThinkCentre M93p TINY w naszej ofercie to świetne rozwiązanie gdy potrzebujemy wydajny komputer, a chcemy zaoszczędzić cenne miejsce przy biurku. W niepozornej obudowie kryje się pełnoprawny komputer biznesowy, który z powodzeniem zastąpi desktop w klasycznej obudowie. Więcej dowiecie się odwiedzając kanał YouTube Servecom.pl i oglądając nasz videoblog z testem, który prezentujemy także poniżej.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.