Getac S400 wydajny i bardzo wytrzymały laptop klasy biznesowej

Getac S400 wydajny i bardzo wytrzymały laptop klasy biznesowej

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

Notebook Getac S400 to laptop, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Posiada niezwykle solidną obudowę KryptoShell, stworzoną ze specjalnego tworzywa. Gwarantuje dużą wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego wyglądu. Laptop jest odporny na wstrząsy i wibracje, a dodatkowe wzmocnienia sprawiają, że Getac jest odporny na upadek z wysokości 0,8 metra.

 

Notebook przystosowany do pracy w zapylaniu IP5x, wytrzymała obudowa testowana według MIL-STD-810G, porty we/wyj chronione zaślepkami, klawiatura, touchpad odporne na zalanie płynami oraz możliwość pracy od -21°C. Użytkownicy pracujący w teranie Getac zapewnił bardzo przydatną opcję, jaką jest QuadraClearTM Sunlight Readable. Dzięki czemu zapewnia wysoką czytelność ekranu dzięki wysokiej jasności oraz powłokom antyodblaskowym.

 

Laptop Getac S400 to nie tylko duża wytrzymałość sprzętu. Posiada on odpowiednio mocny procesor i5-520M o bazowym taktowaniu 2,4GHz. Dodatkowo sprzęt posiada bardzo wydajną baterię, która gwarantuje komfort pracy zarówno w biurze i jak również w terenie. Uwagę również przykuwa wysokiej jakości układ graficzny jakim nVidia GeForce 310M 512mb GDDR3 64Bit. Niezależnie od tego w jakim celu laptop będzie używany, niewątpliwie grafika zwiększa komfort pracy.

Jeżeli potrzebujesz wydajnego i wytrzymałego laptopa, który jednocześnie zachowa elegancki wygląd, to bez wątpienia laptop Getac S400, będzie świetnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz