Jak zastąpić komputer w biurze? Lenovo ThinkPad T440 ze stacją dokującą

Jak zastąpić komputer w biurze? Lenovo ThinkPad T440 ze stacją dokującą

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

Laptop biznesowy zamiast komputera stacjonarnego?

 
Jedną z podstawowych rzeczy, jakiej oczekujemy od laptopa, jest jego mobilność. Zabieramy go ze sobą na spotkanie z Klientem, wyświetlamy prezentację w czasie szkolenia, odpisujemy na maile w czasie lunchu. Jednak wracamy do biura i wolimy korzystać z komputera ze względu na większą wydajność, złącza, większy ekran monitora, oprogramowanie, stałe zasilanie itd. Często zmuszeni jesteśmy do przenoszenia danych z jednego urządzenia na drugie lub przechowywać je w chmurze. W naszej ofercie znalazł się laptop poleasingowy Lenovo ThinkPad T440, który przetestowaliśmy dla Państwa wraz ze stacją dokującą. Takie rozwiązanie pomoże zastąpić Wam komputer stacjonarny całkowicie.
 

Wydajny sprzęt poleasingowy

 
Notebook ma zamontowany wydajny procesor Intel Core i5 czwartej generacji, co cechuje laptopy biznesowe. Matowa matryca zdecydowanie ułatwi pracę w trudnych warunkach oświetlenia, na przykład gdy chcemy popracować na ławce w parku. Z małymi rozmiarami laptopa, jest to jak najbardziej możliwe, a dzięki zamontowanemu trackpointowi, bardziej wygodne niż może nam się wydawać. Mały rozmiar w tym przypadku stanowi zaletę, a jednocześnie nie wpływa na wytrzymałość notebooka – laptop biznesowy ThinkPad T440 to nadal sprzęt o podwyższonej odporności. Dodatkowo, posiada podświetlaną klawiaturę, dzięki czemu ułatwia pisanie w ciemniejszych pomieszczeniach. Jednak w małej obudowie zabrakło już miejsca na wydzielony blok numeryczny i musimy liczyć się z jego brakiem. Sam laptop został wyposażony w mnóstwo złącz, w tym DisplayPort i VGA.
 

Laptopy poleasingowe w ofercie sklepu Servecom CzęstochowaLaptop klasy biznes Lenovo ze stacją dokującą

 
Ilość złącz i możliwości poszerzymy, gdy podepniemy laptop Lenovo ThinkPad T440 do dedykowanej stacji dokującej. Sprawdź w naszym sklepie ofertę na stację dokującą Lenovo ThinkPad Ultra Dock 40A2 20. Zastosowanie takiej stacji w Twoim biurze pozwoli Ci w prosty sposób zamienić laptopa, którego właśnie przyniosłeś z powrotem do biura, w stacjonarny komputer. Prostym podłączeniem, bez konieczności manewrowania okablowaniem, podpinasz sprzęt do zasilania, dołączasz dodatkowy monitor oraz zyskujesz mnóstwo dodatkowych portów np. HDMI, czy 3 porty USB 3.0, w które możesz mieć na stałe podpięte zewnętrzne dyski twarde. Twój laptop Lenovo ThinkPad T440 w prosty sposób może więc stać się wydajną jednostką stacjonarną z Twoimi ustawieniami i dokumentami, z którymi pracowałeś chwilę wcześniej w innym miejscu.
 

Idealny laptop do biura oferowany przez nasz sklep komputerowy

 
Do sprawdzenia w naszym sklepie także najnowsza oferta na laptopa poleasingowego Lenovo ThinkPad T440. Notebook zdecydowanie godny polecenia ze względu na wydajny procesor, konstrukcję, matowy ekran o rozdzielczości HD+ oraz szerokie możliwości zastosowania. A może potrzebujesz do swojego biura systemu kamer IP? Sprawdź ofertę na monitoring i kamery w sklepie Servecom.pl. Możecie obejrzeć także recenzję na naszym kanale YouTube, gdzie krok po kroku zobaczycie jak prosto montuje się notebooka na stacji dokującej:
 

 
 

Dodaj komentarz