Klawiatura dla gracza — jaką wybrać?

Klawiatura dla gracza — jaką wybrać?

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

Na rynku elektronicznym mamy styczność z wysypem sprzętu gamingowego. Obecnie prawie każda firma zajmująca się elektroniką, ma w swojej ofercie produkty dla graczy. W kategorii tych sprzętów można znaleźć mnogość urządzeń, które zostały specjalnie przystosowane do potrzeb zarówno amatorów gier, jak i osób zajmujących się e-sportem zawodowo.

 

 

Chcesz skompletować swój sprzęt do grania, jednak nie wiesz jaką klawiaturę wybrać? Klawiatury gamingowe w odróżnieniu od modeli standardowych są wykonana z trwalszych materiałów. Cechuje je również nowoczesny wygląd oraz wyposażenie w przełączniki, które mają zapewniać szybką reakcję. Klawiatury dla graczy można nabyć już za kilkadziesiąt złotych, jednak bardziej profesjonalne modele to z reguły wydatek powyżej stu złotych, a często dochodzący nawet do tysiąca.

 

 

Dzisiaj zaprezentujemy Ci klawiatury dla graczy z trzech półek cenowych — powyżej 500 złotych, między 500, a 200 oraz poniżej 200 złotych.

 

 

Szybka jak błyskawica ASUS TUF GAMING K7

 

 

Zaczynamy od najbardziej zaawansowanej opcji — zarówno pod względem ceny, jak i zastosowanych technologii. Klawiatura ASUS TUF GAMING K7 to świetna propozycja dla profesjonalnych graczy! Sprzęt od ASUSA zapewni Ci dominację w świecie gier!

 

 

Dzięki zastosowaniu optyczno-mechanicznego przełącznika TUF Gaming K7, klawiatura cechuje się szybkością równej błyskawicy. Wszystkie optyczno-mechaniczny przełączniki emitują wiązki światła podczerwieni. Poprzez naciśnięcie klawisza przerywa się wiązkę światła, co zapewnia niemalże natychmiastową aktywację. Zastosowana konstrukcja emituje opóźnienie powrotne — znacząco redukuje to czas aktywacji do jedynie 0,2 ms, czyli klawiatura pracuje szybciej niż mrugnięcie oka!

 

 

Klawiatura od firmy ASUS jest wodoodporna oraz pyłoodporna — dysponuje wiodąca w branży odpornością o klasie IP56. Szacuje się, że żywotność zastosowanych w sprzęcie przełączników wynosi nawet 100 milionów kliknięć, czyli jest dwa razy dłuższa niż tych mechanicznych. Wierzchnia płyta została wykrojona z aluminium o klasie lotniczej, co zapewnia stylowy wygląd klawiatury. Jej niewątpliwą zaletą jest dołączona w zestawie odłączana podkładka pod nadgarstki.

 

 

Nisko profilowa MSI VIGOR GK50 LOW PROFILE

 

 

Wyjątkowa klawiatura MSI VIGOR GK50 LOW PROFILE to propozycja idealna dla profesjonalnych graczy, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu na wymagające turnieje gamingowe. Sprzęt charakteryzuje się smukłą oraz lekką konstrukcją. Zastosowane mechaniczne przełączniki klawiaturowe zagwarantują szybkie i precyzyjne działanie oraz wysoką wytrzymałość. Idealnie sprawdzi się dla graczy oraz osób używających komputera jako maszyny do pisania. Umiarkowany dystans pełnego ruchu klawisza, a także punkt zadziałania zapewniają wyjątkową dokładność. Ergonomiczna oraz asymetryczna konstrukcja zapewnią naturalną pozycję dla Twoich dłoni i nadgarstków — pozwoli zmniejszyć napięcie mięśni oraz ból podczas długotrwałego pisania lub grania.

 

 

Niewątpliwą zaletą klawiatury jest w indywidualne podświetlenie RGB każdego klawisza. Dzięki temu będziesz miał możliwość korzystania z milionów kolorów oraz oszałamiających efektów animacji światła. Za tworzenie unikatowych efektów świetlnych odpowiedzialne jest oprogramowanie MSI Dragon Center.

 

 

Skup się na rozrywce z A4 TECH Bloody

 

 

Ostatnią propozycją, którą Ci przedstawimy, jest budżetowa klawiatura do grania A4 TECH Bloody. Jest to innowacyjny technologicznie sprzęt, który korzysta z wysokiej jakości mikroprzełączników infrared. Charakteryzują się one błyskawiczną reakcją na kliknięcie — czas reakcji wynosi zaledwie 0,2 ms. Dodatkowym atutem sprzętu tej firmy jest zastosowanie podczerwieni, dzięki której podczas naciskania przycisków nie występuje metaliczne kliknięcie.

 

 

Budżetowa klawiatura do grania została wyposażona w efektowne podświetlenie klawiszy, dzięki którym nocna praca czy rozrywka dostarczy jeszcze więcej przyjemności. Zaletą sprzętu jest wyróżnienie kolorem oraz dodatkową sylikonową ochroną, najczęściej używanych przez graczy klawiszy — WSAD. Największymi atutami A4 TECH Bloody są dodatkowe, w pełni programowalne klawisze, dzięki którym najważniejsze akcje będziesz miał zawsze pod ręką!

 

 

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi będziesz wiedział, którą klawiaturę wybrać. Staraliśmy się ukazać największe zalety każdego oferowanego przez nas sprzętu. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze elektroniki zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem! Śledź nasz kanał na YouTube i bądź na bieżąco z naszymi relacjami!

 
 

Dodaj komentarz