LG Watch Urbane 2nd Edition smartwach najwyższej klasy!

LG Watch Urbane 2nd Edition smartwach najwyższej klasy!

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

 

Pierwszym na świecie smartwatch z łącznością komórkową z systemem Android Wear™, który może być użytkowany całkowicie niezależnie od smartfona. * Obsługiwane funkcje mogą różnić się w zależności od regionu oraz sieci komórkowej.

To, co rzuca się niewątpliwie w oczy to fakt, że LG Watch Urbane ma wygląd prawdziwego eleganckiego, klasycznego zegarka. Taki efekt niewątpliwie daje to, że posiada kopertę ze stali nierdzewnej oraz klasyczny, czarny pasek z hipoalergicznej gumy.

 

Duża rozdzielczość wyświetlacza oraz długi czas pracy baterii

 

Najnowsza wersja smartwatcha LG Watch Urbane jest wyposażona w wyświetlacz o największej rozdzielczości wśród dostępnych na rynku urządzeń tego typu. Okrągły wyświetlacz P-OLED nowego smartwatcha LG Watch Urbane ma średnicę 1,38 cala, rozdzielczość 480 x 480 i gęstość pikseli 348 ppi. Pod względem czasu pracy, 2. edycja smartwatcha LG Urbane nie jest gorsza od swojej poprzedniczki: dzięki pojemności aż 570 mAh i trybowi oszczędzania energii, bateria wystarcza na więcej niż cały dzień.

 

Osobisty Trener

 

LG Watch Urbane 2nd Edition może przenieść naszą aktywność fizyczną na zupełnie inny poziom. Z pewnością będzie idealnym dodatkiem do każdego rodzaju aktywności fizycznej. Wistotny sposób pomoże nie tylko zmienić rozkład dnia lecz styl życia. Jest to możliwe dzięki łatwemu dostępowi do informacji o aktywności oraz formie fizycznej. Bezpośrednio z tarczy zegarka możemy dowiedzieć się o takich informacji jak: Liczniku kalorii, pomiarze dystansu, pomiarze jakości snu, pomiarze tętna i pulsu, funkcjach pomiaru wysiłku, czy też licznika kroków.

 

Aplikacje Android Wear™ Smartwatch

 

jest oferowany z preinstalowanymi aplikacjami, takimi jak Mapy i Google Now, czy też zarzadzania pocztą e-mail bezpośrednio z tarczy zegarka. Ponadto pozwala na pobieranie i używanie licznych aplikacji dostępnych w Sklepie Google Play™. Możemy również ustawić sobie przypomnienia o najważniejszych elementach dnia oraz słuchać muzyki.

 

Różnorodne interaktywne tarcze zegarka.

 

Wyświetlane na ekranie smartwatcha LG Urbane 2nd Edition są kolorowe i czytelne, a co równie ważne szybko reagują na działania użytkownika. Aby zapewnić stylowy wygląd oraz funkcjonalność, można dobierać elementy graficzne widoczne na tarczy. W Sklepie Google Play™ dostępne są do pobrania różnorodne tarcze zegarka.

 

Corning Gorilla Glass 3

 

Ekran zegarka wyposażony jest w hartowane chemicznie szkło, które jest lżejsze, wytrzymalsze oraz bardziej giętkie niż zwykłe szkło lub plastik. Dzięki temu ekran jest bardziej odporny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

 

Modem 3G

 

Lg Watch - sprawdź ofertę sklepu ServecomUrządzenie posiada wbudowany modem 3 G który w połączeniu z kartą SIM odpowiedniego operatora umożliwi skorzystanie z internetu za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej.

Po za tym zegarek posiada Bluetooth, system nawigacji satelitarnej GPS oraz Kartę Wi-Fi, która zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią i innymi urządzeniami. w tym standardzie.

 

 

LG Watch Urbane 2nd Editione to zegarek doskonale nadający się dla osób prowadzących aktywny styl życia. Który dodatkowo może znacznie ułatwić, zorganizować i wnieść aktywność na znacznie wyższy poziom. Dzięki wielu funkcjom, które opisaliśmy w tym tekście. Faktem jest, że chcąc nabyć ten model musimy liczyć się z wydatkiem 1800-1900 złotych. Jednak niewątpliwie zegarek jest wart swojej ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie:

 

LG Watch Urbane 2nd Edition Servecom

Dodaj komentarz