Oprogramowanie dla firm WAPRO od Asseco

Oprogramowanie dla firm WAPRO od Asseco

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

 

Wydajne oprogramowanie dla firm Asseco WAPRO

 
Jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa i potrzebujesz niezawodnego oprogramowania, które pomoże Ci sprawnie zarządzać firmą? Poznaj naszego partnera Asseco, który proponuje innowacyjny system WAPRO ERP. Firma Asseco tworzy oprogramowanie dla firm już od 25 lat. Od początku istnienia ich programów, z oferty WAPRO skorzystało już ponad 100 tysięcy przedsiębiorstw, a liczba sprzedanych licencji oprogramowania przekroczyła ćwierć miliona.
 
Jako autoryzowany Partner Asseco oferujemy Państwu oprogramowanie WAPRO. Servecom.pl zajmuje się nie tylko sprzedażą – oferujemy również wdrożenie wraz z szkoleniem z zakresu obsługi oraz stałą pomoc techniczną, a także rozwiązania dodatkowe, takie jak dostęp zdalny np. dla handlowców. Jesteśmy certyfikowanym serwisem oprogramowania. Asseco WAPRO. Poznaj naszą ofertę dla firm w sklepie Servecom.pl i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.
 
Wybierając oprogramowanie WAPRO ERP możecie dołączyć do grona przedsiębiorców, które w zarządzaniu wykorzystują najnowsze rozwiązania informatyczne. Możecie zacząć nową przygodę z biznesem, sprawić by Twoja firma stała się nowoczesna, mobilna i aktywna w internecie.
 
Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie marki WAPRO ERP można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.
 
Z bogatej linii produktów, które oferuje Asseco WAPRO warto wymienić:
 

    • Fakturowanie WF-Fakturka – zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie. Przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej.

 

    • Finanse i księgowość WF-FaKir – jest to systemem przeznaczony do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych

 

    • Sprzedaż i magazyn WF-Mam – dostępny w wielu wariantach, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa. Przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

 

To tylko niektóre z oferowanych rozwiązań proponowanych przez Asseco. Sprawdź naszą ofertę w sklepie Servecom.pl na oprogramowanie dla firm Asseco WAPRO. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z naszym działem handlowym, odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Dodaj komentarz