Poleasingowe komputery to świetna alternatywa dla małych i średnich przedsiębiorstw

Poleasingowe komputery to świetna alternatywa dla małych i średnich przedsiębiorstw

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Poleasingowe komputery to świetna alternatywa dla małych i średnich przedsiębiorstw została wyłączona

 

Na początku przedstawmy specyfikę tzw. „komputera poleasingowego”. Jest to sprzęt komputerowy, który był użytkowany od „nowości” przez okres 2-3 lat. Komputer, który po okresie leasingu zostaje odsprzedany. Przed sprzedażą komputery są segregowane wg klasy, czyli tzw. stopnia zużycia – warto w tym momencie nadmienić, że sprzęt najwyższej klasy „A” wyglądają praktycznie jak nowe. Po wspomnianej segregacji, taki sprzęt zostaje odsprzedany firmie zajmującą się dystrybucją sprzętu poleasingowego.

 

Dlaczego akurat sprzęt poleasingowy, jest korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców?

 

Dla początkującego przedsiębiorcy, jak również dla działających już dłużej na rynku firm zakupienie kilku nowych laptopów wiąże się ze sporym kosztem. Tu z pomocą przychodzą właśnie komputery poleasingowe. Przedsiębiorcy mają szanse kupić bardzo dobry sprzęt (klasa biznesowa) za 20-30% pierwotnej ceny. W skali kilku lub kilkunastu komputerów, jest to na pewno spora oszczędność. Pomimo niższej ceny przedsiębiorca nie kupuje tzw. „kota w worku”. Komputery przed sprzedażą, przechodzą gruntowny serwis w firmie, która zajmuje się ich późniejszą dystrybucją. Dodatkowo każdy komputer, jest objęty gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym w firmie.

 

Przedsiębiorcy stoją przed wyborem. Mogą nabyć średniej klasy komputery, które są znacznie droższe od swoich poleasingowych odpowiedników, którcyh największym atutem, jest zapach „nowości”. W takim przypadku, każdy przedsiębiorca powinien zainteresować się ofertą sprzętu komputerowego poleasingowego. Mowa o komputerach klasy biznesowej, które wdzięcznie przepracowały okres leasingowy, zostały odrestaurowane i często mają porównywalne lub lepsze parametry w porównaniu do nowych odpowiedników.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.