Polesingowy komputer DELL Precision T1700 – zwykły desktop czy coś więcej?

Polesingowy komputer DELL Precision T1700 – zwykły desktop czy coś więcej?

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Polesingowy komputer DELL Precision T1700 – zwykły desktop czy coś więcej? została wyłączona

Kolejny przeciętny komputer do pracy w biurze?

 
W dzisiejszy wpisie mamy przyjemność przybliżyć Wam kolejną ciekawostkę ze sprzętu komputerowego. Na pierwszy rzut oka, testowany przez nas komputer DELL Precision T1700 prezentuje się jak zwykły, biurowy desktop. Przyjrzyjmy się mu bliżej i sprawdźmy czy to kolejny zwykły PC w obudowie typu tower czy kryje się w nim większy potencjał. Obejrzyj już teraz video recenzję DELL Precision T1700 na naszym kanale YouTube. Sam DELL na swojej stronie internetowej opisuje desktop DELL Precision T1700 jako stację roboczą, która pozwala użytkownikom łatwo poradzić sobie z wymagającymi zadaniami, takimi jak modelowanie 2D i 3D czy wielowątkową pracą z zaawansowanymi aplikacjami. Czy zatem nabywając ten sprzęt wejdziemy w posiadanie profesjonalnej stacji graficznej?
 

Procesor Intel Xenon i karta graficzna NVIDIA

 
Komputer Dell znajdziesz w Servecom Częstochowa
Faktycznie w środku obudowy kryje się olbrzymia moc obliczeniowa (zapewniona przez procesor Intel Xeon) i bardzo mocna karta graficzna (w testowanym przez nas modelu akurat NVIDIA Quadro K2000). Cały zestaw pozwoli z całą pewnością na stabilną obróbkę filmów, zdjęć czy tworzenie muzyki. Na pierwszy rzut oka widać, że omawiany przez nas poleasingowy komputer DELL Precision T1700 został stworzony do bardziej wytężonej pracy niż na przykład laptopy klasy biznes. Zastosowany procesor ma wysokie taktowanie na każdy pojedynczy rdzeń, co w programach typu CAD, pozwoli na płynną i wygodną pracę w tym środowisku programowym Karta graficzna natomiast, pomimo wysokich parametrów, nie została stworzona z myślą o grach komputerowych, lecz o renderowaniu grafiki. Zobacz ofertę na inne komputery poleasingowe w naszym sklepie.
 

Jeszcze więcej funkcjonalności i mocy

 
Stacja graficzna w połączeniu z szybkim dyskiem SSD (do płynnej pracy) i pojemnym dyskiem HDD (do przechowywania dużej ilości danych np. plików video) z pewnością sprawdzi się w codziennej, wymagającej pracy grafika czy filmowca. Sprzęt może także, dzięki funkcji RAID, spełnić się w pewnym stopniu się jako serwer danych. Maksymalnie 32 GB opcjonalnej pamięci RAM z funkcją korekcji błędów (ECC) umożliwia skuteczne korygowanie wykrytych błędów pamięci i gwarantuje stabilne działanie komputera.
 

DELL Precision – najwyższa klasa producenta

 
Komputer DELL, który zaprezentowaliśmy należ do najwyższej serii producenta – Precision. Po zanalizowaniu, co tak naprawdę oferuje nam T1700, możemy stwierdzić, że zasługuje na miejsce na najwyższej półce. Poleasingowy DELL Precision T1700 możecie znaleźć w ofercie naszego sklepu. Oferujemy możliwość rozbudowy o większe pojemności dysków twardych, pamięć RAM oraz system operacyjny.
 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.