Recenzja Klienta DELL Latitude E6410

Recenzja Klienta DELL Latitude E6410

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

Po zakupie laptopa DELL E6410 przedstawiamy krótką recenzję naszego klienta.

 

Znaleźć sprzęt w którym jakość i cena idą w parze to nie lada wyzwanie.
W mojej firmie od lat korzystaliśmy z laptopów firmy DELL i jak do tej pory mnie nie zawiodły. Znajomy polecił mi sklep Servecom.pl i tam trafiłem na ideał. Pod każdym względem odpowiada on moim oczekiwaniom. Komputery są nieodłącznym elementem mojej pracy dlatego tak wielką uwagę przykładam do tego z czego korzystam. Prywatnie wcześniej korzystałem z laptopa marki ASUS który nie był zły nie może jednak równać się z moim nowym nabytkiem czyli poleasingowym komputerem DELL Latitude E6410. Nie będę się rozwodził nad tematem, więc wymienię tylko kilka zasadniczych różnic, które przyciągnęły moją uwagę i wpłynęły na komfort mojej pracy.

DELL Latitude E6410 - Servecom Częstochowa

Przede wszystkim procesor INTEL Core i5 usprawnia działanie całego systemu, nie zacina się mimo wielozadaniowej pracy przez osiem i więcej godzin dziennie czego nie mogę powiedzieć o wcześniejszym laptopie na starszym procesorze (red. Intel Core2Duo). Musiałem resetować min. raz dziennie gdyż ilość zadań przekraczała jego możliwości. Notebook Dell jest szybki i wydajny, zyskał dodatkowo także dzięki wymianie od razu przy zakupie dysku na SSD za który dopłaciłem jedynie 200zł. Ośmiogodzinny tryb pracy w poprzednim laptopie wymagał stałego dostępu do zasilania co w przypadku DELL-a E6410 zmniejszyło się nawet dwukrotnie (bateria została dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymieniona na nową powiększoną dzięki uprzejmości Servecom), matowa matryca nie odbija światła a kolory są żywe i naturalne, podczas pracy w podróży korzystam z internetu poprzez wbudowany modem 3g nie potrzebuję dodatkowych urządzeń na usb, za niewielką dopłatą 100zł zdecydowałem się też na nową podświetlaną klawiaturę (w wersji polskiej). Poza tym, obudowa oprócz eleganckiego wyglądu charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i trwałością, laptop jest odporny na zabrudzenia i zarysowania.

 

Nie myślałem że laptopy poleasingowe mogą być tak dobrej jakości, teraz już nie zamieniłbym go na nic innego. Krótka dygresja z mojej strony: z dobrym laptopem jest jak z dobrym samochodem – wystarczy o niego dbać od czasu do czasu zainwestować w serwis a będzie służył przez długi czas.

 

Dodaj komentarz