Recenzja poleasingowego Lenovo ThinkPad T530 15.6 HD+ 1600×900 i5-3320M 4GB 320GB Kamera Windows 7 Professional z DVD-RW

Recenzja poleasingowego Lenovo ThinkPad T530 15.6 HD+ 1600×900 i5-3320M 4GB 320GB Kamera Windows 7 Professional z DVD-RW

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0


Wybór odpowiedniego laptopa nigdy nie był prosty. Producenci sprzętu komputerowego prześcigają się w przedstawianiu co raz to nowszych rozwiązań, które usprawniają pracę użytkownika.

 

Lenovo ma także swoją odpowiedź – jest to ThinkPad T530 15.6 HD+ 1600×900 i5-3320M 4GB 320GB Kamera Windows 7 Professional DVD-RW.

 

W zależności od swoich potrzeb, klient wybiera taki sprzęt, który jest nie tylko trwały, ale przede wszystkim sprawdza się w różnych warunkach. Może więc być wykorzystywany w domu do codziennych zajęć, ale również w pracy.

 

komputery lenovo znajdziesz w ofercie sklepu ServecomThinkPad to seria laptopów od Lenovo, które są bardzo wytrzymałe i gwarantują pracę przez wiele lat. Wysokiej jakości materiały pozwalają na intensywne użytkowanie sprzętu. Producent zadbał także o trwałość klawiatury, która jest odporna na zalania. Dodatkowo jest ona wyposażona w lampkę LED podświetlającą klawisze. Dodatkowo Active Protection System zmniejsza ryzyko uszkodzenia głowicy dysku twardego, poprzez wczesne wykrycie wstrząsów i zabezpieczenie tego elementu przed uszkodzeniem.

 

 

Ten model laptopa wyróżniają pewne szczególnie atrakcyjne dla użytkownika parametry. Na pokładzie ThinkPad T530 znajdują się:

 

 

 • Procesor Intel® Core™ i5

   

Ten procesor pozwala na korzystanie z zaawansowanych programów biznesowych, gier, a także aplikacji multimedialnych. Dzięki temu laptop jest bardzo wydajny i to przy stosunkowo niedużej cenie. Została tu zastosowana technologia Intel® Turbo Boost, która gwarantuje odpowiednie chłodzenie oraz rezerwę mocy.

 

 • Zintegrowana grafika od Intel®

   

Ta karta graficzna jest zintegrowana z procesorem urządzenia. Zintegrowana grafika gwarantuje znacznie większą wydajność wizualną sprzętu. Dodatkowo bardziej usprawnia cały system oraz produktywność laptopa. Niewątpliwą zaletą jest bezawaryjność tych układów graficznych.

 

 • Displayport

   

To interfejs cyfrowy, który ma usprawniać połączenie komputera z monitorem. W sprzedaży są dostępne różne adaptery, w tym na takie złącza, jak: HDMI, VGA czy DVI. Ten uniwersalny port może zostać podłączony do dwóch ekranów jednocześnie. Displayport może obsługiwać maksymalnie 4 linie transmisyjne, za pomocą których przesyłane są obraz oraz dźwięk.

 

 

 • Matryca

   

ThinkPad T530 posiada matową matrycę HD+ o rozdzielczości 1600×900. Dzięki temu można pracować nawet w bardzo oświetlonych czy nasłonecznionych pomieszczeniach. Warto także zainteresować się tym modelem, gdy użytkownik dużo czasu spędza na zewnątrz. To wszystko dzięki specjalnej powłoce rozpraszającej światło słoneczne.

 

 

 • Szybka pamięć operacyjna DDR3

   

Pamięć ta jest zdecydowanie szybsza niż poprzednia pamięć DDR2. Ponadto ma większą przepustowość i generuje niskie napięcie.

 

 

 • Nowy standard USB 3.0

   

Ten model ThinkPada został wyposażony w znacznie szybszy interfejs USB, czego efektem jest możliwość osiągnięcia przepustowości nawet do 5 Gbit/s. Dzięki temu port jest dużo wydajniejszy od swojego poprzednika.

Sprawdź, całą ofertę laptopów poleasingowych w Servecom.pl

 

Dodaj komentarz