Słuchawki bezprzewodowe do Twojego iPhone`a.

Słuchawki bezprzewodowe do Twojego iPhone`a.

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

Zbliża się wielki dzień dla fanów Apple! Niedługo w sprzedaży powinien pojawić się długo wyczekiwany „mały” iPhone. Istnieje wiele teorii, jak może nazywać się ten smartphone — wielu znawców uważa, że nazwą będzie kontynuacją nawiązującą do poprzedniego małego modelu iPhone SE, w tym przypadku mowa o nazwie SE2. Eksperci mówią też o kontynuacji klasycznej, lecz zaburzonej przez „X” numeracji arabskiej — w tym przypadku moglibyśmy się spodziewać nazwy iPhone 9. Jaka będzie dokładna nazwa? Tego nie wiemy, jednak firma z Cupertino w Kalifornii znana jest ze swojej nieprzewidywalności. Czy tym razem zaskoczą nas czymś jeszcze? Przekonanym się o tym już w kwietniu!
 

Oczekiwanie na nowego iPhone to idealny czas na kompletowanie niezbędnych akcesoriów. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać do telefonu firmy Apple.
 

Pierwsze słuchawki bezprzewodowe od Apple

 

Pierwsza generacja słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods doczekała się kontynuacji i kolejnych ulepszeń. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej aktualny model z 2019 roku. Słuchawki zaskakują swoją prostotą i dobrym brzmieniem. Słuchawki bezprzewodowe dostępne w naszym sklepie internetowym - ServecomIdealnie sprawują się z urządzeniami Apple — szybkość konfiguracji z Twoim iPhonem czy Macbookiem z pewnością Cię zaskoczy.
 

Dlaczego warto wybrać słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods?
 

 • AirPods może sparować z urządzeniem jednym stuknięciem. Startują automatycznie i pozostają połączone z odtwarzaczem. Słuchawki wyczuwają, kiedy masz je w uszach, i przestają grać po wyjęciu.
 •  

 • Słuchawki wykorzystują zaprojektowany przez Apple czip H1, dzięki któremu łączą się bezprzewodowo. Przełączanie aktywnych urządzeń trwa 2 razy krócej, a odbieranie telefonów, aż 1,5 raza krócej w porównaniu do innych słuchawek.
 •  

 • Po pełnym naładowaniu AirPods dają Ci 5 godzin słuchania lub 3 godziny rozmów. Jest to najlepszy wynik w branży. Dzięki etui ładującemu łączny czas słuchania przekracza 24 godziny.
 •  

 

 AirPodsy dla bardziej wymagających

 

Wydaje się, że AirPods 2019 to idealny wybór dla każdego użytkownika produktów Apple. Jeżeli jednak jesteś bardziej wymagający i oczekujesz od słuchawek czegoś więcej, niż długiego czasu pracy na jednym naładowaniu — wybierz najnowsze AirPods Pro! Firma Cupertino poprzez dodawanie do swoich produktów Pro, ukazuje ich elitarność — z reguły są lepsze niż inne z ich oferty. Tak samo jest w tym przypadku, słuchawki od producenta z Kalifornii zaskakują swoją mocą i redukcją szumów.
 

Dlaczego warto kupić AirPods Pro:
 

 • AirPods Pro są jedynymi słuchawkami dousznymi z aktywną redukcją hałasu, która dostosowuje się do Twojego ucha. Skutecznie wyciszają dźwięki z otoczenia.Sprawdź naszą ofertę na produkty Apple - Servecom
 •  

 • AirPods Pro zostały wyposażone w czujnik nacisku, dzięki któremu bez trudu możesz zmienić aktywną redukcję hałasu na przepuszczający dźwięki tryb „kontaktu” — dzięki niemu usłyszysz co się dzieje wokół Ciebie.
 •  

 • Apple zadbało, aby słuchawki były odporne na wodę i pot, możesz w nich ćwiczyć na siłowni, jak i biegać w czasie deszczu.
 •  

 • Słuchawki należą do jednych z najbardziej wydajnych na rynku — producent zapewnia 4,5 godziny słuchania na jednym naładowaniu. Sporą innowacją jest możliwość słuchania muzyki aż przez 1 godzinę, po zaledwie 5 minutach ładowania!

 

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego artykułu, łatwiej będzie Ci wybrać słuchawki bezprzewodowe Apple, które są odpowiednie do Twoich potrzeb. Zaprezentowaliśmy dwa urządzenia, które spełniają różne potrzeby, ale jedno jest pewne dla obu — zarówno AirPods, jak i AirPods Pro świetnie sprawdzą się z innymi urządzeniami Apple.
 

Słuchawki Apple, kupisz w naszym sklepie internetowym. Pamiętaj, że w czasie kwarantanny mamy dla Ciebie promocję związaną z wysyłką na terenie Częstochowy. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze sprzętu elektronicznego — zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem! Śledź nasz kanał na YouTube i bądź na bieżąco z naszymi relacjami!
 

Dodaj komentarz