Sprzęt poleasingowy – dlaczego warto?

Sprzęt poleasingowy – dlaczego warto?

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

Zastanawiasz się nad wymianą elektroniki? Nie możesz zdecydować się na zakup nowego komputera z powodu wysokiej ceny? Mamy dla Ciebie radę – skorzystaj z oferty na sprzęt poleasingowy! Taka elektronika może okazać się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ oferuje świetną jakość w stosunku do niskiej ceny – możesz zaoszczędzić nawet 70% w stosunku do ceny nowej elektroniki w momencie premiery produktu!
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty na elektronikę poleasingową i czym właściwie ona jest?

 
Sprzęt poleasingowy to urządzenia, które były używane wcześniej w jakiejś firmie w ramach umowy leasingu. Dlaczego firmy kupują sprzęt w leasing? Ponieważ im się to opłaca – większość leasingobiorców podpisuje umowy dotyczące urządzeń elektronicznych na okres nie dłuższy niż dwóch/ trzech lat. Elektronika przygotowana dla nich jest wysokiej klasy, duże firmy gustują w nowoczesnych urządzeniach elektronicznych.
 
Dlaczego warto kupić taką elektronikę? Kupując w Servecom masz pewność, że kupujesz wysokiej jakości urządzenia pochodzące od bezpośredniego importera biznesowego sprzętu poleasingowego. W ofercie Servecom znajdziesz pełną gamę sprzętu IT od laptopów, komputerów, monitorów poprzez drukarki po zaawansowany sprzęt specjalistyczny taki jak serwery czy stacje graficzne. Korzyści wynikające z zakupu sprzętu poleasingowego
 

Jakość wykonania

 
Kupując sprzęt nowy, w większości tańszych modelów stosowane są tanie i słabej jakości tworzywa sztuczne, niskiej jakości baterie na najtańszych ogniwach oraz matryce o niskich parametrach. Za to biznesowe modele poleasingowe wykonane z najlepszej jakości materiałów. Posiadają wysokiej jakości matryce z reguły matowe, o bardzo dobrych parametrach widzenia oraz najwyższej klasy ergonomii pracy. Dodatkowo w naszym sklepie masz możliwość rozbudowy urządzenia o stację dokującą, czy możliwość montażu drugiego dysku.
 

PRESTIŻ

 
Tania, nowa elektronika z założenia producentów wykonywany jest przy jak najniższych kosztach co wpływa na wygląd oraz jakość sprzętu. W przeciwieństwie do nowej elektroniki, poleasingowe laptopy biznesowe DELL Latitude, LENOVO ThinkPad czy HP Elitebook to sprzęty używane przez największe korporacje. Dodaje to prestiżu posiadania takiego urządzenia, a w firmie niewątpliwie wygląda profesjonalnie. Te serie sprzętu to mercedesy w świecie IT – nie znajdziesz lepszych urządzeń w niższej cenie!
 

GWARANCJA

 
W sprzętach nowo zakupionych w salonie użytkownik ma najczęściej 12 lub 24 miesiące gwarancji producenta. Użytkownicy nowo zakupionych sprzętów elektronicznych często muszą się mierzyć z problemami ze strony serwisu pogwarancyjnego, ponieważ nie mają oni w swojej ofercie części zamiennych. Brak możliwości rozbudowy, np. wymiany dysku bez utraty gwarancji, także może być zniechęcający dla klienta. W ofercie Servecom znajdziesz elektronikę poleasingową, która ma aż 12 miesięcy gwarancji w naszym serwisie. Posiadamy części do wszystkich sprzedawanych przez nas modeli skąd brak problemów z serwisem po gwarancji, czy możliwość modyfikacji w trakcie jej trwania bez utraty gwarancji.
 

Ekologia

 
Ekologiczny styl życia wpisuje się w Twoje wartości życiowe? Czy wiesz, że do wyprodukowania jednego komputera potrzeba około 19.000 kilogramów surowców – między innymi wody, substancji chemicznych, kopalnych nośników energii oraz metali szlachetnych i ciężkich (np. złota, miedzi, cyny, platyny czy kobaltu)! Zobacz, jak ekologicznym rozwiązaniem może okazać się zakup poleasingowego komputera. Kupując odnowiony sprzęt używany pomagasz w ochronie środowiska naturalnego!
 

Kup poleasingowy sprzęt w Servecom

 
W naszej ofercie znajduje się sprzęt dla wszystkich, którzy potrzebują najwyższej klasy elektroniki za ułamek ceny nowej. Oferta Servecom skierowana jest do szkół, firm, instytucji oraz klientów detalicznych. Każdy sprzęt, który znajduje się w naszej ofercie, posiada oryginalne oprogramowanie potwierdzone certyfikatem oraz zainstalowane sterowniki. Kupujemy tylko sprawne urządzenia, które przed sprzedażą są testowane, czyszczone oraz modyfikowane przez naszych ekspertów. Warto też wspomnieć, że każdy produkt objęty jest gwarancją określoną w specyfikacji. Oferujemy także tani serwis pogwarancyjny oraz bezpłatne wsparcie posprzedażowe. Zapraszamy Cię też do subskrybowania naszego kanału Servecom na YouTube, dzięki któremu dowiesz się, jakiej elektroniki potrzebujesz!

Dodaj komentarz