Tani zestaw dla gracza – komputer gamingowy oparty na poleasingowym sprzęcie

Tani zestaw dla gracza – komputer gamingowy oparty na poleasingowym sprzęcie

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

Komputer poleasingowy dla gracza?

 
Nie trzeba dysponować budżetem 6tyś czy 8tyś zł żeby pograć sobie w najnowsze gry. Ostatnio na naszym kanale YouTube wzięliśmy na tapetę zestaw przygotowany specjalnie dla graczy. Serce komputera, czyli procesor i płyta główna pochodzi ze sprzetu poleasingowego. Cała reszta jest nowa, włącznie z najnowszą, wydajną kartą graficzną. Omawiany desktop z kartą graficzną Radeon RX 570 4 GB GAMING dostępny jest w ofercie naszego sklepu.
 
W prezentowanym desktopie wykorzystaliśmy procesor Intel Core i-5 trzeciej generacji, szybki dysk SSD oraz mocny zasilacz, który zapewni stabilne zasilanie dla wszystkich podzespołów. Całość zapakowana została w designerską, podświetlaną obudowę, która dodaje pazura całemu zestawowi, czyniąc sprzęt atrakcyjnym także pod względem wizualnym. Doskonałym uzupełnieniem, na pewno przy takim zestawie, będzie duży, 27″ monitor, który także jest sprzętem poleasingowym. Zobacz ofertę na poleasignowe monitory w sklepie Servecom.pl.
 

Efektowne podświetlanie RGB

 
Myśląc o sprzęcie gamingowym mamy przed oczami, poza przeważnie ostrymi krawędziami sprzętu, także wielokolorowe podświetlenKlawiatury, komputery i akcesoria dla graczy w Servecom Częstochowaie. Dlatego w proponowanym przez nas zestawie dla początkującego gracza nie może zabraknąć myszy i klawiatury o gamingowym charakterze. Proponujemy klawiaturę mechaniczną MODECOM z wielokolorowym podświetleniem RGB. Klawiatura mechaniczna jest tak popularna wśród graczy, ponieważ posiada indywidualne przełączniki, które rejestrują indywidualne uderzenia w klawisze. Nie ma w nich jednej membrany, wspólnej dla wszystkich przycisków. Dzięki temu klawiatura pracuje inaczej, szczególnie kiedy wciskamy kilka różnych klawiszy. Szukasz klawiatury dla siebie? Zobacz naszą ofertę na klawiatury w sklepie Servecom.pl.
 

Precyzyjna mysz Redragon

 
Poza klawiaturą oczywiście, do skutecznego eliminowania przeciwników, potrzebujemy wygodnej, precyzyjnej myszy. Do naszego zestawu, na potrzeby realizacji nagrania na nasz kanał YouTube, dołączyła mysz REDRAGON TITANOBOA 2 CHROMA. Mysz, poza atrakcyjnym podświetleniem RGB oraz rozdzielczością 12000 DPI, posiada także interesujące rozwiązanie w postaci zamontowanych ciężarków, które pozwalają regulować wagę urządzenia.
 

Serwery sieciowe – z czym to się je?

 
Proponowany przez nas komputer oczywiście nie może konkurować z topowymi, nowymi, zestawami dla graczy, jednak należy podkreślić olbrzymią różnicę finansową między tymi dwiema opcjami. Jeśli szukasz więc sprzętu, by odpalić na nim najnowsze gry i móc w nie zagrać bez ograniczeń, zajrzyj do naszego sklepu i skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać Ci idealny sprzęt do Twoich potrzeb!
 

 

Dodaj komentarz