Zalety sprzętu poleasingowego

Zalety sprzętu poleasingowego

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: 0

Każdy w pewnym momencie swojego życia staje przed poważnym wyborem, którym jest zakup odpowiedniego sprzętu komputerowego. Ofert na rynku jest bardzo dużo jednak wybór wymarzonego sprzętu jest najczęściej uzależniony od zasobności portfela. Dla tych, którzy nie chcą wydawać dużej kwoty pieniędzy a chcą posiadać sprzęt wysokiej klasy ciekawym rozwiązaniem jest zakup sprzętu poleasingowego.

Urządzenia, takie jak laptopy czy komputery stacjonarne są wybierane pod kątem konkretnych wymagań użytkownika. Pierwszym i najważniejszym czynnikiem ograniczającym wybór tych produktów jest cena. Nie zawsze jednak tanie rozwiązania idą w parze z niską jakością wykonania. Tak jest w przypadku sprzętu poleasingowego. Sprzęt poleasingowy jest pozyskiwany od firm, które oddają sprzęt po spłacie leasingu. Jest to często sprzęt wysokiej klasy, użytkowany z dużą dbałością nie dłużej niż 3-4 lata i spełniający wymagania biznesowych klientów.

 

Dlaczego warto wybrać używane urządzenia z leasingu?

Sprzęt poleasingowy jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem mającym wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest cena urządzeń. Jest ona znacznie niższa niż w przypadku modeli, które są dostępne w sklepach. Drugą zaletą jest jakość produktów poleasingowych. W przewadze są to modele biznesowe czołowych producentów sprzętu elektronicznego, które mają znacznie ciekawsze funkcje i są Oferta na komputery poleasingowe w sklepie Servecombardziej dopracowane technicznie. Dodatkowym atutem sprzętu poleasingowego jest jego kompleksowy przegląd przed ponownym trafieniem do sprzedaży obejmującym wymianę wszystkich elementów istotnych dla jego prawidłowej pracy. Dzięki temu każde urządzenie wygląda i działa jak nowe.
Kolejną zaletą takiego sprzętu jest potwierdzony stan techniczny sprzętu. Każdy z puli oferowanych produktów jest wcześniej oceniany przez rzeczoznawcę a kupujący ma pewność, że nabywa sprzęt w 100% sprawny technicznie.

Niewątpliwą zaletą jest wystawiana pełna faktura VAT. Dzięki temu przy ewentualnej zamianie sprzętu ze starego na nowy jest możliwe łatwe odliczenie podatku bez potrzeby zawierania następnej umowy leasingowej. To znacznie ułatwia kolejne transakcje podejmowane przez klientów indywidualnych czy korporacje. Zakup sprzętu poleasingowego jest szczególnie atrakcyjny dla osób dysponujących ograniczonym budżetem a szukających zaawansowanych rozwiązań dla siebie czy swojej firmy. Sprawdź ofertę na poleasingowe monitory w naszym sklepie.

 
 

Dodaj komentarz