HP EliteBook 8570p sprzęt idealny do pracy

HP EliteBook 8570p sprzęt idealny do pracy

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania HP EliteBook 8570p sprzęt idealny do pracy została wyłączona

HP EliteBook 8570p to nie jest laptop, który przeznaczony jest do zwykłego użytkowania. Stworzono go dla osób potrzebujących wysokiej jakości komputera do pracy.

 

Obudowa tego modelu prezentuje się rewelacyjnie pod względem jakości wykonania. Najwyższej klasy materiał, niebrudzące się powierzchnie, solidna konstrukcja, tylko minimalnie uginające się wieko laptopa. Widać, że konstruktorzy skupili się na wyprodukowaniu bardzo solidnego sprzętu. Oczywiście solidny laptop musi trochę ważyć, w przypadku HP 8570p jest to około 3 kg.

 

Ten model wyposażony jest w procesor INTEL CORE i5. Generację procesorów, które zapewniają płynne działanie wymagających aplikacji biznesowych oraz multimedialnych. To dlatego HP EliteBook 8570p tak dobrze nadaje się dla osób potrzebujących wysokiej jakości komputera do pracy.

 

Zintegrowana Grafika Intel® to zintegrowana technologia graficzna wbudowana w procesor. Dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność graficzną i przetwarzania multimediów na poziomie procesora. To rozwiązanie powoduje, że znacznie zwiększa wydajność systemu.

 

Dodatkowe atuty:

 

Matowa matryca dzięki, której praca na HP8570 jest możliwa w praktycznie każdych warunkach. Matowa powierzchnia świetnie sprawdza się w mocno oświetlonych oraz w przypadku światła słonecznego.

Komputery nowe, używane, poleasingowe - Servecom Częstochowa

Pamięć DDR3 pamięć wykonaną w technologii 90 nm. W stosunku do DDR2 cechuje je niższe napięcie zasilania oraz zdecydowanie wyższa przepustowość.

 

USB 3.0 (SS), które posiada przepustowość do 5 Gbit/s, co daje aż 10-krotny wzrost wydajności w porównaniu do USB 2.0. Teraz można z powodzeniem przenosić nawet materiały HD w krótkim czasie. Nowe złącze ma również większe napięcie zasilania oraz oszczędzania energii.

 

Port RS-232 to magistrala komunikacyjna przeznaczona do szeregowej transmisji danych. Powstał do celu integracji pracy laptopa z takimi urządzeniami, jak kasy, modemy, drukarki oraz wszystkich innych urządzeń, które korzystają z interfejsu RS232. Najczęściej używany przez serwisy samochodowe do diagnostyki.

 

DisplayPort jest uniwersalnym interfejsem cyfrowym. Jego głównym zamierzeniem, jest połączenie komputer – monitor lub komputer – system kina domowego (projektory, wielkoformatowe wyświetlacze, telewizor). Złącze DisplayPort obsługuje od 1 do 4 linii transmisyjnych przesyłających dźwięk i obraz z prędkością 1,62 lub 2,7 Gb/s. W sprzedaży są dostępne adaptery z DisplayPort na HDMI, DVI lub VGA. Port obsługuje dwa monitory jednocześnie.

 

Podsumowując osoby poszukujące laptopa do pracy znajdą w 8570p prawie wszystko, czego im potrzeba, szczególnie że różnorodność konfiguracji ułatwia dokonanie wyboru tej optymalnej.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.