HP Elitebook 8770w – superwydajny laptop poleasingowy z matrycą 17,3”

HP Elitebook 8770w – superwydajny laptop poleasingowy z matrycą 17,3”

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania HP Elitebook 8770w – superwydajny laptop poleasingowy z matrycą 17,3” została wyłączona

Laptop poleasingowy HP dla wymagających

 
Szukasz idealnego laptopa do tworzenia grafiki, obróbki zdjęć czy po po prostu do odprężenia się przy grze komputerowej? W takich sytuacjach na pewno przydałby się większy ekran oraz wydajna karta graficzna. Znalezienie wytrzymałego notebooka klasy biznes z ekranem większym niż najbardziej popularna wielkość 15,6” nie jest wcale zadaniem prostym, szczególnie gdy mamy ograniczony budżet.
 
Sklep Servecom służy fachową pomocą i doradztwem – proponujemy Państwu laptop poleasingowy HP Elitebook 8770w dostępny w naszej ofercie. To sprzęt, który zadowoli najbardziej wymagających użytkowników i spokojnie zastąpi biurowe, stacjonarne komputery. Zrobiona przez nas prezentacja video laptopa HP Elitebook 8770w do obejrzenia na naszym kanale YouTube.

 

Sprawdź naszą ofertę na laptopy HP - Servecom CzęstochowaNotebook klasy biznes z dużym ekranem

 
Laptop HP Elitebook 8770w posiada duży, matowy ekran FullHD o rozdzielczości 17.3”. Pamiętajmy, że z jednej strony otrzymamy większy komfort pracy na większym wyświetlaczu, z drugiej wpływa to na jego gabaryty i wagę – notebook waży około 3,5 kg. Jednak jeżeli będzie on raczej spełniał się w roli stacjonarnego sprzętu, jego rozmiar nie powinien być uciążliwy. Laptop poleasingowy HP Elitebook 8770w tym bardziej można porównać do wydajnego komputera desktop, gdy okazuje się, że sercem jego podzespołów jest czterordzeniowy procesor i7 trzeciej generacji. W połączeniu z szybkim dyskiem SSD praca jest płynna i bez zakłóceń.

 

HP Elitebook – niestandardowe rozwiązania

 
Urządzenie wyposażone jest w liczne gniazda m.in. szybki interfejs USB 3.0 oferujący przepustowości od 5 Gbit/s. Nowe złącze USB 3.0 ma również większe napięcie zasilania i funkcje oszczędzania energii. Teraz naładujesz swoje urządzenie dużo szybciej i sprawniej. Dodatkowo, laptop HP Elitebook 8770w zaoferuje nam bardziej niestandardowe złącza jak na przykład FireWire, dzięki czemu podłączymy zaawansowaną kamerę cyfrową.

 

Wydajny laptop biznesowy

 
Podsumowując, poleasingowy laptop HP Elitebook 8770w, który posiadamy w ofercie spełni stawiane przed nim wyzwania, jeśli potrzebujecie zrobić projekt w AutoCAD, obrobić zdjęcie w Photoshopie czy chcecie zagrać w mniej wymagającą grę, będziecie w 100% usatysfakcjonowani.

 

 


 
 

Możliwość komentowania została wyłączona.