Kolejna stacja robocza od firmy Dell – Precision M4600

Kolejna stacja robocza od firmy Dell – Precision M4600

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Kolejna stacja robocza od firmy Dell – Precision M4600 została wyłączona

Mobilna stacja robocza Dell Precision M4600 została gruntownie zmieniona w porównaniu z poprzednikiem. Oprócz innej obudowy Precision M4600 otrzymał świeże podzespoły Intela i Nvidii.

 

M4600 został wyposażony w procesor INTEL CORE i7, który zapewnia największa wydajność przy obsłudze zaawansowanych programów i zadań. Ten procesor to przede wszystkim moc idealnie dopasowana do potrzeb. Zapewniając dzięki temu szybkość działania oraz gwarancję obsługi grafiki HD, 3D, pozwalając na wielozadaniowość oraz obsługę multimediów. Dzięki technologii Intel Hyper-Threading możliwe, jest korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie.

 

Zintegrowana Grafika Intel® to technologia graficzna wbudowana w procesor. Dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność graficzną i przetwarzania multimediów na poziomie procesora. To rozwiązanie powoduje, że znacznie zwiększa wydajność systemu. Oraz dedykowana grafika nVidia Quadro 1000M kierowana dla profesjonalistów grafików, monterów filmów.
Mode Dell Precision m4600 umożliwia pracę praktycznie w każdych warunkach. Dzięki matowej powierzchni matrycy doskonale sprawdza się w mocno oświetlonych pomieszczeniach oraz podczas pracy przy dziennym świetle. Specjalna powłoka ekranu skutecznie rozprasza światło zewnętrzne. Dodatkowo model wyposażony, jest w doskonałej jakości podświetlaną klawiaturę. Dzięki czemu można swobodnie pracować w słabo oświetlonych miejscach. Podświetlanie klawiatury wyłącza się jednym przyciskiem, dzięki czemu w dogodnych warunkach można wydłużyć pracę akumulatora.
Sprzęt poleasingowy w sklepie Servecom
 
Urządzenie wyposażone, jest w nowy szybki interfejs USB 3.0 oferujący przepustowość 10 krotną większą od USB 2.0. Umożliwia to szybkie przenoszenie materiałów HD. Oprócz tego model posiada szybką pamięć DDR3, wykonaną w technologii 90nm. W stosunku do DDR2 cechuje niższe napięcie zasilania oraz zdecydowanie wyższą przepustowość.
Dell M4600 umożliwia połączenie komputera z monitorem lub kinem domowym. Jednym ze sposobów, jest złącze HDMI, które umożliwia oglądanie zawartości ekranu w rozdzielczości FullHD, w rozdzielczości nawet 4K! Natomiast DISPLAYPORT to uniwersalny interfejs cyfrowy. Obsługuje od 1 do 4 linii transmisyjnych przesyłających dźwięk i obraz z prędkością 1,62 lub 2,7 Gb/s (maksymalnie 10,8 Gb/s przy 4 liniach transmisyjnych).
Dell m4600 mobilna stacja robocza, która z pewnością daje możliwość realizacji najbardziej wymagających projektów. Wyposażona w wydajny procesor oraz układ graficzny. Posiada wiele udogodnień, które z pewnością wpływają korzystnie na komfort pracy. Dodatkowo, jest to bardzo dobry sprzęt w okazyjnej cenie. Pozwoli także swobodnie korzystać z zaawansowanego systemu kamer IP. Sprawdź ofertę na monitoring i kamery IP w naszym sklepie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – Dell Precision M4600 w Servecom
 

Możliwość komentowania została wyłączona.