Laptop poleasingowy HP ProBook 6570b – notebook na potrzeby biznesu

Laptop poleasingowy HP ProBook 6570b – notebook na potrzeby biznesu

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Laptop poleasingowy HP ProBook 6570b – notebook na potrzeby biznesu została wyłączona

Nowy sprzęt poleasingowy w naszej ofercie

W naszej ofercie poleasingowego sprzętu pojawił się laptop HP ProBook 6570b, który przetestowaliśmy specjalnie dla Państwa. Jest to notebook biznesowy z procesorem Intel Core i-5 trzeciej generacji oraz kilkoma ciekawymi rozwiązaniami. Dodatkowo, zastosowano w nim matową matrycą 15,6”, co znacznie poprawia komfort pracy. Oferta laptopa poleasingowego HP ProBook 6570b jest dostępna w naszym sklepie.

 

Wydajny laptop biznesowy HP

Wydajny, dwurdzeniowy procesor Intel Core i-5 trzeciej generacji, który stanowi podstawę tego laptopa, zdecydowanie podoła z codziennymi wyzwaniami. Producent zadbał o dużą ilość portów USB – tu w sumie mamy ich aż pięć. Ciekawostką jest, bardzo rzadko obecnie stosowany, port szeregowy RS-232, tzw. port COM. Stosuje się go na przykład w urządzeniach przeznaczonych do diagnostyki samochodowej, czy do obsługi starszych drukarek, które nadal znajdują zastosowania w pracy biurowej. Dodajmy do tego m.in. gniazdo VGA oraz DisplayPort i otrzymujemy sprzęt z najbogatszym zestawem portów w klasie laptopów biznesowych. Funkcjonalność laptopa poszerzyć możemy jeszcze bardziej podpinając go do stacji dokującej.

 

Recenzja laptopa poleasingowego HP ProBook 6570bElegancki laptop klasy biznes

Notebook HP ProBook 6570b posiada wygodną klawiaturę z wydzielonym blokiem numerycznym. Wbudowany trackpoint znajdzie zastosowanie w miejscach, gdy praca touchpadem jest niewygodna, ze względu na ograniczoną ilość miejsca. Nasze dane, poza solidną obudową, chronione są także czytnikiem linii papilarnych, który działa bez zarzutu. Wysokiej klasy, matowy wyświetlacz 15,6” skutecznie ułatwia pracę w warunkach dużego oświetlenia. Dodatkowo, wszystkie elementy laptopa są dokładnie spasowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Otrzymujemy więc wytrzymały, najwyższej klasy sprzęt o klasycznym, eleganckim wzornictwie.

 

Świetny notebook HP dla każdego

HP ProBook 6570b zdecydowanie warto polecić przede wszystkim ze względu na jego uniwersalność, którą zapewniają zastosowane złącza, matowy ekran o standardowym rozmiarze 15,6” i solidna obudowa. Dzięki tym atrybutom, mamy pewność, że laptop sprawdzi się w codziennej pracy jak i w podróży biznesowej. W razie wątpliwości zapraszamy do naszego sklepu, chętnie doradzimy i skompletujemy sprzęt odpowiedni do Państwa potrzeb. Zachęcamy także do oglądania naszego videobloga na kanale YouTube, gdzie możecie także zobaczyć film z testem omawianego powyżej laptopa.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.