Laptopy poleasingowe DELL Latitude regenerowane przez producenta – najlepsza jakość w świetnej cenie

Laptopy poleasingowe DELL Latitude regenerowane przez producenta – najlepsza jakość w świetnej cenie

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Laptopy poleasingowe DELL Latitude regenerowane przez producenta – najlepsza jakość w świetnej cenie została wyłączona

Regenerowane laptopy biznesowe

 
Szukasz pełnowartościowego laptopa klasy biznes, który spełni stawiane przed nim wymagania codziennej pracy biurowej, ale nie chcesz niepotrzebnie przepłacać? Prezentujemy poleasingowe laptopy firmy DELL, które zostały zregenerowane bezpośrednio przez producenta – DELL Latitude E6440 oraz DELL Latitude E7440.
 

Używane laptopy jak nowe

 
Niewątpliwą największą zaletą odświeżania używanego sprzętu przez producenta jest wymiana w oryginalnym serwisie wszelkich budzących zastrzeżenia elementów na fabrycznie nowe. Sprawia to, że stan wizualny takie laptopa jest praktycznie idealny, pozbawiony zarysowań czy obtarć. Dochodzi do tego czyszczenie całego układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej i konserwacja podzespołów, co powoduje, że możemy być pewni, że nabywamy sprzęt najwyższej klasy. Praca zawiasów od klapy matrycy czy stan klawiszy na klawiaturze nie może mieć nic do zarzucenia. Dodatkowo otrzymujemy w komplecie nowy oryginalny zasilacz, a całość zapakowana jest w oryginalne pudełko z etykietą identyfikacyjną produktu prosto z firmy Dell.
 

Laptopy nowe, używane i poleasingowe - Servecom CzęstochowaSprzęt poleasingowy najwyższej klasy

 
Przyjrzyjmy się podzespołom prezentowanych laptopów. W obu przypadkach otrzymamy wydajny procesor Intel i5 4-tej generacji oraz 8GB ramu – taka konfiguracja z powodzeniem pozwoli na sprostowanie codziennym wyzwaniom pracy w biurze przy grafice komputerowej, a i pozwoli swobodnie na oddanie się rozrywce przy mniej wymagającej grze. To wszystko w połączeniu z szybkim dyskiem SSD, który usprawni pracę systemu operacyjnego czyni z DELL Latitude sprzęt godny polecenia. Matowa matryca i mnogość interfejsów sprawiają, że E6440 i E7400 są jeszcze bardziej funkcjonalne. Pamiętać należy jedynie, że ze względu na kompaktowe projekty urządzeń, oba te notebooki nie posiadają napędu optycznego.
 

Laptopy DELL w naszej ofercie

 
Oferta na DELL Latitude E6440 oraz oferta na DELL Latitude E7440 jest już dostępna w naszym sklepie internetowym. Dodatkowo, zapraszamy do śledzenia naszego kanału YouTube, na którym prezentujemy inny poleasingowy sprzęt. Także dostępna jest już bezpośrednia prezentacja laptopów DELL Latitude na naszym videoblogu:
 

 
 

Możliwość komentowania została wyłączona.