Laptopy klasy biznes od Lenovo Thinkpad – niezawodna seria T cz.1/2

Laptopy klasy biznes od Lenovo Thinkpad – niezawodna seria T cz.1/2

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Laptopy klasy biznes od Lenovo Thinkpad – niezawodna seria T cz.1/2 została wyłączona

Poznaj Thinkpad

W najnowszym wpisie chcielibyśmy przybliżyć laptopy klasy biznes, które na pewno są warte uwagi gdy rozglądamy się za wydajnym sprzętem do naszej firmy. Flagowe laptopy Lenovo Thinkpad serii T są z założenia producenta wydajne i wytrzymałe, dlatego nie zawiodą nas ani w biurze, ani w czasie pracy w terenie. Funkcje takie jak imponujący czas działania baterii, porty USB-C Thunderbolt do błyskawicznego przesyłania danych oraz wydajne procesory umożliwiają im wydajną pracę bez przeszkód, czyniąc je idealnymi laptopami klasy biznes. W części pierwszej wpisu skupimy się na ogólnych osiągnięciach marki, w drugiej części przybliżymy konkretne modele z serii.

Laptop Lenovo na Mount Everescie

Lenovo może pochwalić się swoją flagową serią nie tylko w kontekście wydajności i niezawodności. Lenovo ThinkPad serii T był na szczycie Mount Everestu, w głębinach oceanu i w koronach drzew lasu równikowego. NASA wykorzystuje ThinkPady na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i stacji Mir. Lenovo ThinkPad jest nawet eksponatem stałej kolekcji w Museum of Modern Art w Nowym Jorku. Dodatkowo, sprzedano ponad 100 milionów sztuk tych niezawodnych urządzeń.

Klasa biznes w najlepszym wydaniu

Laptopy z serii T zapewniają niebywałą wydajność: bateria wystarcza nawet na 27 godzin po naładowaniu oraz błyskawiczne ładowanie plików i szybkie uruchamianie systemu trwające jedynie kilka sekund. Praktyczna funkcja dokowania w najnowszych modelach umożliwia szybkie podłączenie z monitorami, głośnikami i innymi urządzeniami bez zwiększania wagi ani grubości laptopa.
 
Lenovo ThinkPad testowane są pod kątem zgodności z 12 wymaganiami wojskowej normy. Laptopy przechodzą ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują ich działanie w ekstremalnych warunkach. Decydując się na zakup urządzenia z serii T możemy być pewni, że nasze urządzenie wytrzyma różne warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalania czy upadki. Sprawdź ofertę na poleasingowe laptopy Lenovo w naszym sklepie, a w następnym wpisie przyjrzymy się bliżej konkretnym modelom Lenovo Thinkpad z serii T.
 

Możliwość komentowania została wyłączona.