Porównanie laptopów DELL – Latitude E7270 / Vostro 3549

Porównanie laptopów DELL – Latitude E7270 / Vostro 3549

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Porównanie laptopów DELL – Latitude E7270 / Vostro 3549 została wyłączona

Laptopy poleasingowe od DELL

 
W ostatnim czasie w naszej ofercie pojawiły się nowości od firmy DELL – dwa laptopy klasy biznes modele Latitude E7270 oraz Vostro 3549. Oba notebooki napędza wydajny procesor i5. Przyjrzyjmy się każdemu z nich i zobaczmy wady i zalety prezentowanych rozwiązań. Już teraz zapraszamy Państwa na nasz kanał YouTube, gdzie możecie obejrzeć videorecenzje omawianych sprzętów.
 

Klasa biznes Latitude w najlepszym wydaniu

 
Laptopy i komputery Dell - Servecom CzęstochowaLaptop używany DELL Latitude E7270 dostępny w naszym sklepie posiada procesor i5 wyższej generacji od swojego konkurenta. Jego serce stanowi Intel Core i5 6 generacji, jest więc to sprzęt jak najbardziej aktualny, bo nadal można nabyć w sklepach nowe, nieużywane procesory z tej serii. Zastosowanie tego notebooka, ze względu na jego mały rozmiar (tylko 12,5″), to typowa bardziej wymagająca praca w warunkach mobilnych. Pomimo małego, matowego ekranu, laptop posiada 8GB pamięci RAM (z możliwością swobodnej rozbudowy do 16 GB) oraz szybki dysk SSD (także z możliwością powiększenia pojemności). Wszystko to czyni więc laptop DELL Latitude E7270 notebookiem mobilnym oraz niezwykle wydajnym, co w połączeniu z mnogością złącz i interfejsów, sprawi, że na pewno wielu osobom przypadnie do gustu i spełni ich oczekiwania.

 

Laptop bizensowy DELL Vostro

 
Konkurentem dla omówionego już sprzęt jest laptop używany DELL Vostro 3549 dostępny w naszym sklepie. Jest to tradycyjnych rozmiarów laptop, posiada również matowy, jednak większy niż poprzednika ekran, bo o przekątnej 15,6″. Ten notebook klasy biznes napędzany procesorem Intel i5, jednak starszej, 5 generacji. Podstawowa różnica między dwoma laptopami, która rzuca się w oczy, jest pełnowymiarowa klawiatura w modelu Vostro 3549 – oczywiście w kompaktowym Latitude E7270 nie było miejsca na zastosowanie takiego rozwiązania. To samo tyczy sie napędu optycznego, który z powodzeniem został zamontowany w konstrukcję DELL Vostro 3549.
 

Sprzęt poleasingowy dla każdego

 
Wyraźnie zauważamy, że głównym czynnikiem, który laptop wybrać okazuje się do jakiej pracy i celów będzie przeznaczony. Student, który potrzebuje nosić sprzęt cały dzień, by sporządzać na nim notatki z wykładów bardziej doceni laptop DELL Latitude E7270. Firmie, która potrzebuje dla swojego pracownika sprzętu przeważnie w biurze, gdy przenoszony on będzie tylko w wyjątkowych sytuacjach (np. okazjonalnej pracy z domu) bardziej przysłuży się DELL Vostro 3549. Zobacz także ofertę na komputery poleasingowe w naszym sklepie.

 

 


 

Możliwość komentowania została wyłączona.