Powitanie – kilka słów o firmie

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Powitanie – kilka słów o firmie została wyłączona

 

Wystartował BLOG Servecom.pl – Witamy !

 
Kim Jesteśmy ? Servecom.pl to nowoczesna i profesjonalna firma od wielu lat oferująca sprzedaż i serwis sprzętu IT. Firma powstała w 2007 r. od tego czasu nieustannie się rozwijamy i staramy się sprostać wymogom naszych Klientów i zmieniającego się rynku IT
Posiadamy szeroki dostęp do produktów wszystkich znanych producentów sprzętu komputerowego. Jesteśmy bezpośrednim importerem laptopów, komputerów, tabletów używanych poleasingowych oraz części i podzespołów.

 

Dzięki zaangażowaniu, wytrwałości oraz wysokiej dbałości o jakość obsługi zdobyliśmy uznanie i zaufanie wielu klientów z całej Polski i z zagranicy. W naszym zespole pracują specjaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem na rynku komputerowym. W codziennej pracy stawiamy na solidne doświadczenie poparte wiedzą branżową oraz zrozumienie potrzeb odbiorców. W gąszczu ofert pomagamy w wyborze i doradzamy przed zakupem. Jesteśmy także otwarci na negocjacje cenowe.
Nieustannie rozwijamy się i pracujemy nad poszerzeniem naszej działalności, staramy się rozszerzać oferowany asortyment – posiadamy m.in. status Partnera sieci sklepów komputerowych SFERIS. Wyróżnia nas elastyczność oferty i nieszablonowe podejście do zagadnień komputerowych. To wszystko sprawia, że zyskaliśmy uznanie i renomę wśród naszych klientów, kontrahentów, a nawet konkurencji.

 

Blog Servecom.pl powstał z myślą o wszystkich entuzjastach nowości w świecie IT, sprzętu komputerowego i nowych technologii. Będziemy tu dzielić się z Czytelnikami naszym doświadczeniem na temat sprzętu, ciekawymi spostrzeżeniami z codziennej pracy, a także zamieszczać opisy, komentarze, testy a także opinie użytkowników.
W tym miejscu będziemy także prezentować produkty z naszej oferty, aby przybliżyć ich charakterystykę i tym samym ułatwić dokonanie zakupu w naszym salonie komputerowym.
Blog Servecom.pl to codzienna dawka informacji ze świata IT, ciekawostki oraz porady komputerowe dla każdego użytkownika.

Andrzej Knop

Właściciel Servecom.pl

podpis

Możliwość komentowania została wyłączona.