ULTRABOOK HP EliteBook Folio 9480m – komputer dla mobilnych

ULTRABOOK HP EliteBook Folio 9480m – komputer dla mobilnych

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania ULTRABOOK HP EliteBook Folio 9480m – komputer dla mobilnych została wyłączona

Ultrabook – lekki mobilny komputer

 

Jeśli w trakcie podróży niejednokrotnie zdarzyło Ci się narzekać na duży rozmiar i wagę laptopa, a zbędny bagaż czynił jazdę pociągiem lub autobusem uciążliwą to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup ultrabooka HP Elitebook Folio 9480M. Jest to sprzęt wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przy stosunkowo niewielkich rozmiarach zapewnia dodatkowo wysoką wydajność i długi czas pracy na baterii. Dzięki ultrabookom nie musisz już wybierać pomiędzy wydajnymi, ale nieporęcznymi laptopami, a lekkimi tabletami, o małej mocy obliczeniowej.

 

Laptop poleasingowy HP - Servecom CzęstochowaKolejne zakładki w przeglądarce internetowej wczytują się coraz wolniej? A długi czas otwierania poszczególnych folderów i plików przysparza Ci bólu głowy? Spokojnie, procesor Intel Core i5 czwartej generacji wyposażony w technologię Intel Turbo Boost nie tylko zapewni szybkie działanie systemu, ale i zagwarantuje dodatkową wydajność w momencie, kiedy Twój komputer tego najbardziej potrzebuje. Jednak nie tylko procesor wykorzystany w tym modelu stoi na wysokim poziomie, dodatkową wydajność zapewnia również, aż 8GB pamięci RAM DDR3. Pamięć tego typu charakteryzuje się wyższą przepustowością danych oraz dużo większą energooszczędnością w stosunku do poprzedników. Jeśli wymagasz od laptopa, aby działał szybko i sprawnie zarówno podczas przeglądania stron internetowych, jak i korzystania z bardziej wymagających aplikacji jak np. oprogramowania do edycji i obróbki zdjęć, to ten model HP będzie idealnym rozwiązaniem.

 

Jeśli zdarzyło Ci się, że w trakcie pracy słońce święcące wprost w ekran uniemożliwiło czy utrudniało Ci kontynuowanie pracy to w przypadku tego modelu możesz już niemal zapomnieć o tym problemie, gdyż producent zastosował w nim matową matrycę o dużej jasności, co umożliwia komfortową pracę niezależnie od warunków świetlnych.

 

Wyświetlacz o przekątnej 14,1” i rozdzielczości HD zapewni ostry i przejrzysty obraz, co zdecydowanie poprawi odbiór oglądanych filmów czy zdjęć.

 

Dla wielu użytkowników bezpieczeństwo i wygoda to podstawa, tym bardziej w przypadku jeśli ocenie podlega urządzenia mobilne, które ma nam służyć nie tylko w domu, ale i w trakcie podróży. HP Elitebook 9480M zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia i bezpieczeństwo podzespołów za sprawą starannie wykonanej i wytrzymałej aluminiowej obudowy. Obudowa nie ugina się pod naciskiem i nie nagrzewa nawet przy większym obciążeniu, co umożliwia komfortową pracę przez dłuższy czas.

 

W przypadku zabezpieczenia naszych prywatnych danych jest jeszcze lepiej. Zamiast długich skomplikowanych haseł firma HP zastosowała idealne rozwiązanie jakim jest czytnik linii papilarnych. Dzięki niemu tylko Ty uzyskasz dostęp do swoich prywatnych danych, a zrobisz to jednym dotknięciem palcem.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.