Laptopy klasy biznes od Lenovo Thinkpad – niezawodna seria T cz.2/2

Laptopy klasy biznes od Lenovo Thinkpad – niezawodna seria T cz.2/2

Publikacja: Autor: servecom - Komentarze: Możliwość komentowania Laptopy klasy biznes od Lenovo Thinkpad – niezawodna seria T cz.2/2 została wyłączona

Zgodnie z obietnicami w najnowszym wpisie przybliżymy konkretne modele serii Laptop Lenovo ThinkPad serii T – flagowej serii laptopów biznesowych tego znanego i docenionego producenta. Mamy nadzieję, że nasze krótkie podsumowanie modeli pozwoli rozstrzygnąć, który model prezentowanego sprzętu bardziej będzie odpowiadał Waszym potrzebom. Gdybyście przeoczyli przeczytajcie koniecznie nasz poprzedni wpis na blogu o niezwykle wydajnej serii Laptop Lenovo Thinkpad. Przejdźmy więc do omówienia.
 

Lenovo ThinkPad T580

 

To Wydajny laptop o przekątnej 15,6”, zgodny z biznesowymi standardami. Bateria wystarczy na 27 godzin. Znajdziemy także nowe, boczne gniazdo dokowania Szybka transmisja danych, gniazda wideo i wbudowane zabezpieczenia – czego chcieć więcej? Sprawdź ofertę na Lenovo ThinkPad T580 w naszym sklepie.
 

Lenovo ThinkPad T570

 

Wytrzymały ThinkPad T570 ma wydajny procesor, płynnie działający system operacyjny oraz dysk SSD przyspieszający pracę, a po jednym ładowaniu może działać aż 16 godzin. Superszybka łączność LTE-A (4G) w laptopie T570 zapewnia szybki dostęp do wszystkich danych i aplikacji w chmurze, nawet gdy jesteś poza zasięgiem sieci Wi-Fi.
 

Lenovo ThinkPad T480s

 

Ten sprzęt, to już mniejszy niż poprzednicy, bo 14-calowy, lekki, ale wydajny laptop biznesowy. Oferuje 15,6 godziny czasu pracy na baterii. Posiada wydajną kartę graficzną oraz udoskonalony dźwięk i zaawansowane funkcje zabezpieczeń.
 

Lenovo ThinkPad T460s

 

Ten 14-calowy Ultrabook łączy w sobie mobilność i funkcjonalność, zapewniając, przy zachowaniu możliwości, przydatną w podróży niską wagę. Jego wydajna bateria pozwala na pracę aż do 13 godzin bez konieczności ładowania.. W połączeniu z niesamowitą grafiką, dużą ilością pamięci i przestrzeni dyskowej czyni z T460s.
 

Lenovo ThinkPad T450

 

14-calowy laptop biznesowy, płaski i lekki, o niezwykłej trwałości i zabezpieczeniach, gotowy do pracy w firmach. Zwiększona wyrazistość dźwięku oraz głośność zwiększona do maksimum bez wprowadzania zniekształceń pozwalają cieszyć się z wyraźnych, czystych i realistycznych wrażeń dźwiękowych zapewnionych przez dwa głośniki z najnowszą ulepszoną technologią dźwiękową Dolby.
 

Zapraszamy do naszego sklepu do sprawdzenia naszej oferty na poleasingowe laptopy Lenovo, gdzie znajdą Państwo bardziej wyczerpujące opisy poszczególnych modeli.
 

Możliwość komentowania została wyłączona.